STRONA GŁÓWNA 2020-04-09T10:10:41+00:00

PROFESJONALNE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

PROJEKTOWANIE, WDRAŻANIE, UTRZYMANIE SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

OFERTA
KONTAKT

O NAS

IT-WINS specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z zabezpieczeniami kontrinwigilacyjnymi. 

Dla każdej organizacji najcenniejszym aktywem są informację – my to doskonale rozumiemy dlatego zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem służącym do wykrywania urządzeń podsłuchowych – OSCOR Blue. Urządzenie to służy do zaawansowanej analizy sygnałów elektromagnetycznych (fal radiowych) emitowanych np. przez podsłuchy i kamery bezprzewodowe, ale również telefony i ukryte access pointy sieci wi-fi. Dzięki temu, że stosujemy najwyższej klasy sprzęt używany również przez służby specjalne na całym świecie, realizowane przez nas zabezpieczenia gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Jako jedna z nielicznych firma w Europie IT-WINS uzyskało zgodę na zakup tego typu urządzenia bezpośrednio z Departamentu Obrony USA z uwagi na fakt, że wersja OSCOR Blue przeznaczona jest wyłącznie do użytku dla służb specjalnych.

Posiadamy również najnowszy model detektora ST-402 „CAYMAN”, dzięki któremu mamy możliwość zidentyfikowania np. ukrytych telefonów, dyktafonów które pozostają wyłączone. Urządzenie jest tak precyzyjne, że umożliwia zidentyfikowanie nawet ukrytej i nie zainstalowanej w żadnym telefonie/podsłuchu karty SIM. Dokładnie takie same detektory wykorzystywane są przez większość służb specjalnych na całym świecie.

Oferujemy również kompleksowe wdrożenia systemów bezpieczeństwa. Chcąc profesjonalnie i w pełnym zakresie zapewnić bezpieczeństwo dowolnej organizacji nie można skupiać się jedynie na jednym aspekcie – jak np. na bezpieczeństwie fizycznym. Dlatego też przygotowywane przez nas indywidualnie dla każdego z klientów rozwiązania obejmują zawsze aspekty:

  • bezpieczeństwa fizycznego,
  • bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • bezpieczeństwa organizacyjnego.

Nasz Zespół tworzą eksperci o unikatowych kompetencjach, popartych wieloletnim, praktycznym doświadczeniem, zarówno w sektorze prywatnym jak i w instytucjach publicznych, w zagadnieniach dotyczących bezpieczeństwa i ochrony wszelkiego rodzaju danych, które w dzisiejszych realiach prowadzenia biznesu niejednokrotnie stanowią najcenniejsze aktywa organizacji.

Potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji naszych specjalistów jest posiadanie przez nich certyfikatów, m.in. audytora systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001, audytora systemu zarządzania jakością według norm ISO, pełnomocnika ochrony informacji niejawnych.

Do naszych podstawowych standardów zaliczamy m.in. najwyższą jakość usług, dostosowaną zawsze do konkretnych potrzeb Klienta, najnowocześniejsze rozwiązania, profesjonalizm, poufność i szybkość działania. Proponowane przez nas rozwiązania w tym zakresie są zindywidualizowane i każdorazowo dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów.

IT-WINS znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych o numerze 2.14/00241/2018.

NASI  EKSPERCI

gen. Gromosław Czempiński

Niekwestionowany autorytet w zakresie bezpieczeństwa na całym świecie ! Były zastępca szefa Zarządu Wywiadu oraz były szef Urzędu Ochrony Państwa. Dowódca jednej z najgłośniejszych operacji polskiego wywiadu zrealizowanej pod kryptonimem OPERACJA SAMUN. Uhonorowany przez prezydenta George’a Busha wysokim odznaczeniem CIA. Ze względu na ogromne doświadczenie zarówno biznesowe jak i w obszarze bezpieczeństwa wielokrotnie doradzał przy prywatyzacjach. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach, doradzał największym światowym koncernom m.in. Deloitte. Pasjonat lotnictwa i pilot. Kierował również Aeroklubem Warszawskim oraz Aeroklubem Polskim.

gen. Andrzej Pawlikowski

Profesor wizytujący Akademii Sztuki Wojennej. Najwyższej klasy ekspert w zakresie bezpieczeństwa! Były szef Biura Ochrony Rządu i twórca Służby Ochrony Państwa. Pełnił m.in. funkcję przedstawiciela RP na posiedzeniach Grupy Roboczej ds. Współpracy Policyjnej przy Radzie Unii Europejskiej oraz Grupy Roboczej ds. Zwalczania Terroryzmu przy OBWE. Uczestniczył w pracach szeregu zespołów międzyresortowych dot. problematyki bezpieczeństwa państwa – był stałym członkiem Międzyresortowego Zespołu ds. Zwalczania Terroryzmu oraz Amerykańskiej Grupy ds. Zwalczania Terroryzmu.

WYWIAD I SZPIEGOSTWO GOSPODARCZE W LICZBACH

0%
organizacji organizacji ocenia, że szpiegostwo gospodarcze nasila się
0%
badanych przedsiębiorstw traktuje wywiad gospodarczy jako ważną część planowania strategicznego i rozwoju
0%
przedsiębiorstw uważa, iż inwestycje w wywiad gospodarczy są korzystne

OFERTA

KONTAKT

IT-WINS sp. z o. o. | NIP: 5213812463 | REGON: 369441155 | KRS:0000717444

Copyrights 2019 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności