Zarząd 2020-06-18T17:40:09+00:00

ZARZĄD

Włodzimierz Soiński

FOUNDER, CEO

Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego, autor licznych prac nt. zastosowania procesów informatycznych w zarządzaniu. W latach 1994-1995 był doradcą prezesa zarządu PZU, a następnie członkiem zarządu i dyrektorem departamentu organizacji i informatyki. W ostatnich czasach był konsultantem Polskiego Towarzystwa Reasekuracyjnego. Doświadczony pilot i instruktor lotnictwa.

Krzysztof Kiewicz

FOUNDER, CSO, CIO

Doktorant Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Posiada bogate doświadczenie w pracy zarówno w korporacji jak również w sektorze spółek z udziałem skarbu państwa. Z sukcesem przeprowadzał złożone restrukturyzacje przedsiębiorstw. Zawodowo od samego początku związany z kwestiami teleinformatycznymi i szeroko pojętymi aspektami bezpieczeństwa zarówno teleinformatycznego jaki również bezpieczeństwa w obszarze informacji (niejawnych, tajemnicy przedsiębiorstwa, danych osobowych). Ekspert w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczenia, których wielokrotnie był autorem projektów jak również odpowiadał za ich realizację.

Marcin Bogucki

FOUNDER, COO

Integer at lorem eget diam facilisis lacinia ac id massa. Nulla facilisi. Duis ornare facilisis ex non porttitor. Suspendisse potenti. Sed luctus suscipit tincidunt.